Mutassa meg ismerőseinek:

Hirdetésszervező, Újságíró

Referenciaszám: A256454

A Hirdetésszervező, Újságíró álláshirdetés részletei:

Hirdetésszervezésben jártas munkatársat keres online magazin, aki szükség szerint újságírói tevékenységet is el tud látni, de külön-külön is számítunk ilyen szaktudással rendelkező munkatársakra.

feladatok:
Hirdetőkkel való kapcsolattartás
Üzleti tervek elkészítése
Ügynökségekkel kapcsolattartás
Vezetői ambíciók, csapat szervezés és irányítás
Kötetlen munkaidő
Számlaképesség
Szerződéses munkaviszony

Feltételek: agilitás, jó szervező készség és kommunikáció

Amit kínálunk az átlagosnál magasabb jutalékos rendszerben törtélnő teljesítmény alapú fizetés minden hónapban

kapcsolat e-mail, vagy mobil: +36706134158

Tapasztalat
1-3 év

Végzettség
Középiskola

Nyelv
Nem igényel nyelvtudást

Lépj velünk kapcsolatba

Egyéb adatok: Hirdetésszervező, Újságíró

Az álláshirdető cég: Állampolgári Jogvédő Liga
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR

Jelentkezés az állásra: Hirdetésszervező, Újságíró