Mutassa meg ismerőseinek:

Online Értékesítő

Referenciaszám: A256308

Az Online Értékesítő álláshirdetés részletei:

SALES-es munkatársakat keresünk Online értékesítési területre XIII. kerületi irodánkba!

Feladatok:
- adminisztratív és adatrögzítési feladatok
- statisztikák készítése
- ajánlatok kezelése
- értékesítési tevékenység támogatása
- új ügyfélkapcsolatok kiépítése, és ápolása
- partnerek kapcsolattartása
- piaci lehetőségek felkutatása
- sales és marketing tevékenység
- irodai adminisztráció

Amit kínálunk:
- kiemelkedő fizetés és juttatási csomag
- kiváló munkahelyi légkör
- kihívásokkal teli munkakör
- szakmai fejlődési lehetőség

Elvárások:
- precíz, megbízható személyiség
- felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség
- tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
- online értékesítés területén szerzett tapasztalat
- kiemelkedő kommunikációs készség
- nagyfokú kreativitás, jó problémamegoldó képesség

Fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - kérjük, küldje a hirdetésben megjelölt e-mail címre.

Egyéb adatok: Online Értékesítő

Az álláshirdető cég: Silverline
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés