Mutassa meg ismerőseinek:

CNC gépkezelő

Referenciaszám: A256272

A CNC gépkezelő álláshirdetés részletei:

A MAIKE AUTOMOTIVE francia tulajdonú cégcsoport Európa egyik vezető fémmegmunkálással, sajtolással, hidegalakítással és esztergálással foglalkozó cége, amely a nemzetközi autópiacon és az elektronikai termékek piacán jelentős szerepet tölt be. A csoport célja partnereink részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak lehetnek a piacon. Az EMT Hungária Kft., a csoport magyarországi leányvállalata, gödöllői telephelyére keres

FELADATOK:
- CNC hosszeszterga önálló kezelése (Citizen Cincom A20, Cincom M32, Miyano BNE 51)
- Alkatrészek sorozatgyártása (alapanyag feltöltés, szerszámcsere, korrekciózás, patrontakarítás)
- Gyártás közben ellenőrző mérések elvégzése, dokumentálása (SPC)
- Gyártó gépek felügyelete
- Magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele (autóipar)
- Előírt technológiai, minőségügyi, termelési szabályok betartása

ELVÁRÁSOK:
- Műszaki végzettség
- Mérési ismeretek,
- Precíz munkavégzés,
- Megbízhatóság,
- Önállóság
- Folyamatos munkarend vállalása (3 nap 12 óra, 3 nap pihenés)

ELŐNY JELENT:
- Fanuc vezérlés ismerete
- Angol nyelvtudás
- Köszörülési ismeretek
- Programozási ismeretek

Munkavégzés helye: Gödöllő, Dózsa György út 73.

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: CNC gépkezelő

Az álláshirdető cég: EMT Hungária Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés