Mutassa meg ismerőseinek:

Eladó- értékesítési tanácsadó

Referenciaszám: A256257

Az Eladó- értékesítési tanácsadó álláshirdetés részletei:

Érdeklődsz a szépségipar iránt? Szeretsz a külsőddel és más emberekkel foglalkozni? Kreatív vagy ? Akkor itt a helyed nálunk!

Szépségipari kis- és nagykereskedésünkbe meglévő csapatunkhoz keresünk, eladó- értékesítési tanácsadó munkatársat, heti 40 órás munkarenddel.

Cégünk több mint 10 éve a szépségiparban ékeskedik.
Címünk: 1173 Budapest, Pesti út 41/C.

Feladatok:

- Vevőbarát szemlélet, udvarias kiszolgálás
- Pénztárkezelés, készpénz és egyéb fizetési eszköz megfelelő kezelése
- Termékek kihelyezése, ajánlása
-A vásárlók részére történő teljes körű információnyújtás
- Áruátvétel, árufeltöltés, árazás
- Eladótér folyamatos rendben tartása

Elvárások:
- Kereskedelmi végzettség, minimum érettségi,
- Minimum 1 év kereskedelemben szerzett tapasztalat,
- Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- Precizitás,
- Megbízhatóság, pontos munkavégzés
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Terhelhetőség, jó állóképesség
- Felelősségteljes és lelkiismeretes munkavégzés

Előny:
• felsőfokú végzettség, szakképesítés
• műkörmös vagy kozmetikus illetve fodrász végzettség
• szakmai elkötelezettség, tanulási hajlandóság
• tapasztalat termékek értékesítésében
• kifogástalan megjelenés, ápolt külső
• elhivatottság és érdeklődés a szépségipar iránt

AMIT KÍNÁLUNK:
• Magas szintű szakmai továbbképzés
• Rugalmas, nyitott vezetőség, jó csapatszellem
• Kitűnő szociális körülmények, családias munkahely

Ha úgy érzed, hogy szívesen dolgoznál csapatunkban és lendületes személyiség vagy, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel.

Egyéb adatok: Eladó- értékesítési tanácsadó

Az álláshirdető cég: Christine Cosmetics Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Eladó- értékesítési tanácsadó