Mutassa meg ismerőseinek:

közbeszerzési referens

Referenciaszám: A256254

A közbeszerzési referens álláshirdetés részletei:

Budapesti székhelyű műszaki szolgáltató vállalat munkatársat keres

KÖZBESZERZÉSI REFERENS

pozícióba.

Feladatok:

Aktuális közbeszerzési kiírások nyomon követése,
Futó pályázatok koordinálása,
Közbeszerzési ajánlatok előkészítése, összeállítása az ajánlattevő képviseletében (különös figyelmet fordítva a tartalmi és a formai követelményekre,
Folyamatos kapcsolattartás az adott tender vonatkozásában,
Ajánlatok helyszíni beadása, ajánlatok helyszíni bontásán történő részvétel,
Releváns jogszabályi változás, kiadott tájékoztatók, ajánlások változásainak figyelemmel kísérése.

Elvárásaink:

Közbeszerzési referens végzettség vagy a közbeszerzés területén szerzett néhány éves szakmai tapasztalat,
Jogi egyetemi végzettség előny,
MS Office erős felhasználói szintű ismerete.

Szükséges kompetenciák:

Magas színvonalú problémamegoldó-, valamint kommunikációs készség,
Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság,
Megbízhatóság, pontosság,
Jó szervezőkészség, gyors reagálási készség, terhelhetőség.

Amit kínálunk:

Felelősségteljes, kihívásokkal teli önálló munkát egy több éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, dinamikusan növekvő, stabil vállalatnál
Eredmény- és sikerorientált vállalati környezetet
Korrekt, versenyképes jövedelmet
Összetartó csapatot
Folyamatos fejlődési lehetőséget (szakmai tréningek, szemináriumokon való részvétel)

Munkavégzés helye:

Budapest IX.

Munkaidő:

8 óra
heti 5 nap

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével a lenti email címre várjuk.

Egyéb adatok: közbeszerzési referens

Az álláshirdető cég: a bt
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Jog / Közigazgatás

Jelentkezés az állásra: közbeszerzési referens