Mutassa meg ismerőseinek:

klímaszerelő

Referenciaszám: A256246

A klímaszerelő álláshirdetés részletei:

Budapesti műszaki szolgáltató és karbantartó vállalat

KLÍMASZERELŐ

munkatársakat keres

Feladatok:

Légkezelő, fan-coil, split klíma, folyadékhűtő szervizelése, műszaki karbantartása az ügyfelek igényeinek megfelelően
Munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció pontos vezetése

Elvárások:

Klímaszerelői, hűtőgépszerelői, villanyszerelői vagy elektroműszerész végzettség
Légkezelő, fan-coil, split klíma, folyadékhűtő szervizelésében, illetve karbantartásában szerzett tapasztalat
Megbízhatóság
Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

stabil, folyamatosan fejlődő munkahely egy több éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalkozásnál
munkaruha, munkavégzéshez szükséges anyagok/eszközök biztosítása
versenyképes fizetés
összetartó, dinamikus csapat
szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkarend:

8 óra

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk a lenti e-mail címre

Egyéb adatok: klímaszerelő

Az álláshirdető cég: a bt
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés