Mutassa meg ismerőseinek:

Marketing Munkatárs

Referenciaszám: A256189

A Marketing Munkatárs álláshirdetés részletei:

IZGALMAS FELADATOK, INSPIRATÍV KÖRNYEZETBEN

● Innovatív termék, bevezetése a piacra egy szakmailag minőségi csapattal és stabil média és anyagi háttérrel
● Brand marketing tevékenységek koordinálása
● ATL és BTL kampányok tervezése, kivitelezése
● PR kampányok menedzselése
● Kreatív anyagok briefelése, gyártatása
● Employer branding
● Új, hatékony megoldások keresése, folyamatos innováció, optimalizálás
● Lehetsz kreatív, ha van jobb, hatékonyabb megoldásod, mutasd meg, és szívesen beépítjük a munkafolyamatainkba
● Jól definiált, könnyen értelmezhető, kezelhető taskok, átláthatatlan, bonyolult feladatkupacok helyett

KIRÁLY KÖRÜLMÉNYEK

● Agilis csapat, SCRUM módszertan, önálló munkavégzés
● Profi eszközök, amik a munkavégzésedhez kellenek
● Fejlődés és folyamatos tanulás
● Izgalmas, legújabb technológiák éles üzemben

NE JELENTKEZZ, HA

● nem akarod beletenni a munkát, hogy fejlődj;
● nem éhezel a sikerre;
● ha nem motivál, hogy te legyél a legjobb.
● ha a kifogásokat keresed a megoldások helyett

VÁRJUK JELENTKEZÉSED, HA

● szeretnél részt venni egy innovatív online termék piaci bevezetésében
● szereted formálni a piacot és nem az alakít téged
● rendelkezel Brand- és Online marketing tapasztalattal (onsite, offsite)
● a kampányok sikerességét számok és nem megérzés alapján értékeled
● tudod mi a különbség a Brand és a Performance marketing kampányok között
● Ismered és használod az online analitika mérőrendszereket
● otthon vagy a social médiában, nem csak mint felhasználó
● beszélsz angolul

EZEN KÍVÜL ELŐNYT JELENT, HA

● ha van PR tapasztalatod
● szerveztél már marketing célzatú rendezvényeket
● dolgoztál már projekt csapatban;
● az Email- és Content marketing nem ismeretlen fogalmak számodra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

Ha mindez így ok neked, akkor jelentkezz weboldalunkon az MARKETING MUNKATÁRS állásra!

WEBOLDAL
netperformance.hu

Egyéb adatok: Marketing Munkatárs

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR