Mutassa meg ismerőseinek:

Angliába kisteherautó 3,5 T sofőr

Referenciaszám: A256176

Az Angliába kisteherautó 3,5 T sofőr álláshirdetés részletei:

Nemzetközi bútor kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó, megbízható cégünk dinamikus csapatába angliai munkavégzésre , munkájára igényes, gyakorlattal rendelkező alkalmazottakat keres 2 fő 3,5T kisteherautó sofőr / raktáros munkakörbe. Munkatársaink feladata változatos, a vezetésen kívül, az áruink átadása-átvétele, csomagok feladása illetve le- és felpakolásban való részvétel.

Feladatok:
- lapra szerelt bútorok házhoz szállítása Anglia területén- párban
- csomagok feladása
- beérkező áruk kezelése
- raktári feladatok elvégzése

Feltételek:
- B kategóriás jogosítvány
- vezetési gyakorlat
- jó fizikai állóképesség - lapra szerelt bútorok rakodása
- alapvető számítástechnikai ismeretek
- csapatszellem

Amit kínálunk:
- Angliai szinten versenyképes fizetés
- harmadik hónaptól teljesítmény után járó bónusz
- évente 28 nap fizetett szabadság
- azonnali kezdés

Előny a munkakör betöltésénél:
- villás targonca vezetői gyakorlat
- angol nyelvtudás
- német / olasz nyelvismeret
- külföldi munka során szerzett tapasztalat

Egyéb adatok: Angliába kisteherautó 3,5 T sofőr

Az álláshirdető cég: Wallbedking IZN Ltd
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika

Jelentkezés az állásra: Angliába kisteherautó 3,5 T sofőr