Mutassa meg ismerőseinek:

RECEPCIÓS

Referenciaszám: A256104

A RECEPCIÓS álláshirdetés részletei:

RECEPCIÓS ÁLLÁSLEHETŐSÉG
Property-management iparágban működő, elismert cég teljes munkaidős recepcióst keres, azonnali kezdéssel.
Elvárások:
jó problémamegoldó és kommunikációs készség
középfokú angol nyelvtudás
felhasználói szintű számítógépes ismeretek
megbízható, önálló munkavégzés
Munkaköri feladat:
beérkező küldemények, telefonok, faxok, üzenetek kezelése
vendégek fogadása
általános asszisztensi feladatok
Amit kínálunk:
fiatalos, dinamikus csapat
kiváló munkakörülmények
Egyéb információ:
Olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki képes munkáját önállóan, kellő precizitással, türelemmel ellátni.
A leendő kollégát egy biztos háttérrel rendelkező munkaadói környezet várja.
A fényképes önéletrajzokat a megadott email címre várjuk.

Egyéb adatok: RECEPCIÓS

Az álláshirdető cég: Eston International Zrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció