Mutassa meg ismerőseinek:

adminisztrátor

Referenciaszám: A256080

Az adminisztrátor álláshirdetés részletei:

Asszisztens, rendezvényszervező munkakörök!

Rendezvényszervezéssel foglalkozó cég keres asszisztens munkatársat teljes munkaidős állásba.

Feladatok:
- irodai adminisztráció
- rendezvényszervezés, lebonyolításban közreműködés
- rendezvényes partnerekkel való kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás
- ügyvezetés személyi asszisztencia

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Aktív angol nyelvismeret
- Jogosítvány, vezetői tapasztalat
- Rendszerező, átgondolt szemlélet
- Precíz, körültekintő munkavégzés

Amit kínálunk:
- folyamatos fejlődési lehetőség
- dinamikus, fiatalos környezet
- komoly referencia-munkák

A fényképes önéletrajzokat, referenciával (személy neve, munkahely neve, betöltött pozíció és telefonszáma) a FIZETÉSI IGÉNYT az e-mail címre várjuk.
Munkakezdés: azonnal. Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület Villányi út

Első forduló: Egy kérdőíves felmérés elektronikusan, akik megfelelnek az önéletrajz alapján.
Második forduló: személyes elbeszélgetés, külön angol fordítás helyben és angol elbeszélgetés.

Egyéb adatok: adminisztrátor

Az álláshirdető cég: Határtalanul Iroda
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció