Mutassa meg ismerőseinek:

EGÉSZSÉGÜGYI KÁRTEVŐIRTÓ

Referenciaszám: A256074

Az EGÉSZSÉGÜGYI KÁRTEVŐIRTÓ álláshirdetés részletei:

Egészségügyi kártevőirtással, kártevő-mentesítéssel ill. fertőtlenítéssel foglalkozó cég kertes keres BUDAPESTI telephelyére munkatársat főállásban, teljes munkaidőben.

FŐBB FELADATOK:
• Kártevő mentesítési munkálatok
• Kártevő monitoring rendszerek felügyelete
• Ügyfelekkel való kapcsolattartás
• Munkavégzés precíz adminisztrálása

ELVÁRÁSOK:
• Folyamatban lévő szakirányú tanulmányok (kártevőirtó- és fertőtlenítő szakmunkás) vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Önálló, szisztematikus munkavégzés, csapatmunkára való képesség, terhelhetőség, igényesség
• Megfelelő fizikai kondíció
• Jó kommunikációs képesség, hatékony problémamegoldás

ELŐNY
• Megszerzett kártevőirtó- és fertőtlenítő szakmunkás végzettség
• Egészségügyi gázmesteri képzettség
• Érettségi

AMIT KÍNÁLUNK:
• Teljesítményarányos fizetés és juttatási csomag
• Céges telefon és gépjármű használata
• Folyamatos továbbképzések
• Szakmai támogatás a betanulási időszakban
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség
• Folyamatosan fejlődő, dinamikus csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• Budapest (ill. esetenként országos)

A jelentkezéseket a megadott e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: EGÉSZSÉGÜGYI KÁRTEVŐIRTÓ

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: EGÉSZSÉGÜGYI KÁRTEVŐIRTÓ