Mutassa meg ismerőseinek:

Szerviz munkafelvevő

Referenciaszám: A256072

A Szerviz munkafelvevő álláshirdetés részletei:

Márkakereskedés gyakorlattal rendelkező kollégát keres

Szerviz munkafelvevő munkakörbe

Elvárások:
• több éves azonos munkakörben szerzett gyakorlat
• minimum középfokú műszaki végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• tárgyalóképes angol és /vagy német nyelvtudás
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS office programok)
• jó szervező- és problémamegoldó készség
• ügyfél centrikus szemléletmód
• megbízható, önálló munkavégzési képesség

Feladatok:
• ügyfelekkel való kapcsolattartás
• javításra érkező autók átvétele, szervizelésének irányítása
• alkatrész értékesítés
• munkalapok kiállítása, elvégzett munkák ellenőrzése, számlázása

Amit kínálunk:
• dinamikus, fiatalos csapat
• biztos munkahely
• versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Egyéb adatok: Szerviz munkafelvevő

Az álláshirdető cég: Rack Autó Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés