Mutassa meg ismerőseinek:

Kereskedelmi eladó biztonságtechnikai cégnél

Referenciaszám: A256062

A Kereskedelmi eladó biztonságtechnikai cégnél álláshirdetés részletei:

Biztonságtechnikával foglalkozó cég keres kereskedelmi eladót budapesti telephelyre. Érdeklődni a 06-20-214-6677 telefonszámon, vagy a megadott email címen önéletrajzzal lehetséges.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK
Vevők kiszolgálása
Vásárlók tájékoztatása (telefon, e-mail)
Megrendelt áru csomagolása
Árumozgatás
Kereskedelemmel kapcsolatos adminisztrációs teendők
ELVÁRÁSOK
Középfokú végzettség (érettségi)
Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodás
Önálló munkavégzési képesség
Udvarias, türelmes, problémamegoldó hozzáállás
Precizitás, pontos munkavégzés
MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
ELŐNYT JELENT
Biztonságtechnikai eszközök ismerete
Kereskedelmi tapasztalat
AMIT KÍNÁLUNK
8 órás, fix munkarend, hétfőtől péntekig
Azonnali munkakezdés
Alkalmazotti munkaviszony

Egyéb adatok: Kereskedelmi eladó biztonságtechnikai cégnél

Az álláshirdető cég: LDSZ Vagyonvédelmi Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Kereskedelmi eladó biztonságtechnikai cégnél