Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési asszisztens

Referenciaszám: A256054

Az Értékesítési asszisztens álláshirdetés részletei:

Biztonságtechnikai cégünk munkatársat keres Budapesten értékesítési asszisztensi pozícióra (pályakezdők jelentkezését is várjuk).

Főbb feladatok, munkák:
a vevő-, az ügyfél- és a szállítói adatbázisok karbantartása, kapcsolattartás
az ügyfelek igényeinek felmérése, támogatása, szakmai tanácsokkal való ellátása
az ügyfelek, partnerek tájékoztatása a termékekről, szolgáltatásokról;
számlák és forgalmi kimutatások egyeztetése, készítése;
általános és adott szakterülethez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése;
számítógépes adatbeviteli feladatok végzése; írásbeli dokumentumok szerkesztése;
iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása;
határidők nyomonkövetése, betartása;
korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése, beszámolók készítése

Elvárások:
Gazdasági vagy kereskedelmi végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
Angol nyelvtudás szóban és írásban
Német nyelv ismerete előny
Pontos, precíz, önálló munkavégzés
Határozott, önálló, terhelhető személyiség
Kiváló kommunikációs készség
Jó problémamegoldó és szervező készség
Vidám, energikus személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Műszaki érdeklődés
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
Kellemes munkakörnyezet kis-létszámú, családias irodában
Teljes munkaidős alkalmazotti viszony, de részmunkaidősre is nyitottak vagyunk.

Egyéb adatok: Értékesítési asszisztens

Az álláshirdető cég: Autana Systems Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés

Jelentkezés az állásra: Értékesítési asszisztens