Mutassa meg ismerőseinek:

Generál vállalkozási előkészítő

Referenciaszám: A256053

A Generál vállalkozási előkészítő álláshirdetés részletei:

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

GENERÁL VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ

FELADATOK

• Generál munkák árajánlatainak készítése
• Tenderpályázati anyagok összeállítása
• Tárgyalásokon, egyeztetéseken való részvétel
• Lehetséges alvállalkozók, beszállítók felkutatása
• Generál- és alvállalkozói szerződések előkészítése
• Projektirányítási rendszer naprakész vezetése

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
• MS Office szoftverek magas szintű ismerete
• Költségvetés-készítő program ismerete
• Tervezőprogram (CAD) ismerete
• B kategóriás jogosítvány

Angol- vagy német nyelvtudás, valamint közbeszerzési referens végzettség megléte előnyt jelent.

EGYÉB ELVÁRÁSOK

• Jó problémamegoldó készség
• Pontos, precíz munkavégzés

AJÁNLAT

• Kihívást jelentő munka
• Fiatal, lendületes csapat
• Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét a megadott e-mail címre, a tárgyban „generál előkészítő” megjelöléssel.

Egyéb adatok: Generál vállalkozási előkészítő

Az álláshirdető cég: Alukonstrukt Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Generál vállalkozási előkészítő