Mutassa meg ismerőseinek:

CAD-CAM programozó gépgyártás technológus mérnök

Referenciaszám: A256037

A CAD-CAM programozó gépgyártás technológus mérnök álláshirdetés részletei:

Kiskunhalason működő Pannon Pur Kft. keresi elszánt munkatársát,

pozícióba.

Feladatok
- Meglévő tervek alapján gyártás előkészítése,
- Gyártósorok működésének biztosítása, felügyelete és támogatása az üzemben,
- Művelettervek kidolgozása, CNC programozás.

Elvárások
- Műszaki felsőfokú végzettség,
- Valamely CAD-CAM rendszerismeret,
- Terhelhetőség,
- Lelkiismeretes munkavégzés.

Szükséges nyelvtudás
- Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előny
- Solid Edge program ismerete.

Amit kínálunk
- Stabil munkahely,
- Változatos feladatkör,
- Modern munkahelyi környezet,
- Versenyképes jövedelem,
- Folyamatos fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye
Kiskunhalas

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát!
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Jelentkezések utolsó befogadási napja 2016.11.30.

Egyéb adatok: CAD-CAM programozó gépgyártás technológus mérnök

Az álláshirdető cég: Pannon Pur Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök

Jelentkezés az állásra: CAD-CAM programozó gépgyártás technológus mérnök