Mutassa meg ismerőseinek:

Területi képviselő

Referenciaszám: A255756

A Területi képviselő álláshirdetés részletei:

Az Artisjus Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület Szegedi Kirendeltségére keres területi képviselő munkatársat azonnali belépéssel.

Feladatai:
- vendéglátó, kereskedelmi és szolgáltató üzletek helyszíni ellenőrzése;
- sales és marketing jellegű tevékenység.

Elvárások:
- felsőfokú végzettség;
- jogosítvány;
- felhasználó szintű számítógépes ismeret.

Lojális, megbízható munkaerőt keresünk, akinek felvétel esetén erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges.

Fényképes önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk 2016. november 3-ig.
Visszajelzést csak a már interjúra behívott pályázók részére tudunk biztosítani.

Egyéb adatok: Területi képviselő

Az álláshirdető cég: Artisjus Egyesület
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Kereskedelem