Mutassa meg ismerőseinek:

Eladó-Shop assistant

Referenciaszám: A255711

Az Eladó-Shop assistant álláshirdetés részletei:

Szeretsz csapatban dolgozni? Érdekel a divat? Imádod a cipőket?
Csatlakozz hozzánk, legyél te is az Office Shoes csapatának tagja!

Közép- és Kelet-Európa egyik piacvezető prémium márkákat forgalmazó kiskereskedelmi hálózata már működő és újonnan nyíló budapesti üzleteibe,

TELJES MUNKAIDŐS munkatársakat keres

ELADÓ – SHOP ASSISTANT pozícióba

Főbb feladatok:
- vásárlók magas színvonalú kiszolgálása a cég útmutatásainak és elvárásainak megfelelően
- az üzlettér és a raktár felkészítése és folyamatos rendben tartása,
- magas színvonalú boltkép biztosítása (rendezés, feltöltés, tisztán tartás)
- árukihelyezés a cég központjának iránymutatását betartva
- pénztár- és számítógép kezelése,
- üzlet nyitásával és zárásával kapcsolatos feladatok elvégzése
- áruátvétel, raktári feladatok elvégzése
- rendszeres leltározás

Elvárásaink:
- jó kommunikációs készség
- érdeklődés a divat, különösen a cipő trendek iránt
- vevőcentrikus gondolkodás
- legalább alapszíntű angol vagy más idegen nyelv ismerete
- csapatszellem, terhelhetőség,
- rugalmas és hétvégi munkavégzés vállalása
- fiatalos, lendületes gondolkodás

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- kiskereskedelmi tapasztalat (lehetőleg cipő- illetve divatkereskedelem)
- még egy idegen nyelv legalább középfokú ismerete

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- stabil nemzetközi háttér
- szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
- dinamikus, lendületes csapat
- folyamatos szakmai tréningek

Ha érdekel a lehetőség, küldd el fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Eladó-Shop assistant

Az álláshirdető cég: Shoebox Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem