Mutassa meg ismerőseinek:

Projektmenedzser

Referenciaszám: A255707

A Projektmenedzser álláshirdetés részletei:

Az Ökumenikus Segélyszervezet állást hirdet projektmenedzser munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű munkaviszony, 1 évre szóló munkaszerződéssel, mely hosszabbítható (3 hónap próbaidő kikötésével)

Munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület

Feladatok:
• Európai Unió és egyéb donorok által támogatott pályázatok végrehajtása
• pályázatok megírásában való részvétel

Elvárások:
• több éves tapasztalat Európai Uniós projektek végrehajtásában
• több éves tapasztalat projektek szakmai és pénzügyi koordinációjában
• felsőfokú végzettség
• pontosság, precizitás, rugalmasság
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• önálló munkavégzésre való képesség
• csapatmunkára való képesség;
• felhasználói szintű számítógép ismeret
• büntetlen előélet
• B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat

Előny:
• szociális ellátórendszer ismerete
• szociális fejlesztő projektek megvalósításában való részvétel
• angol nyelvtudás

Benyújtandó iratok, igazolások:
• fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz;
• motivációs levél;
• végzettséget igazoló dokumentumok másolata.
• A motivációs levélben kérjük a bérigény megjelölését!

A munkakör betölthetőségének időpontja:
2016. 11.02.

A jelentkezés benyújtásának határideje:
2016. 10.31.

Kizárólag az alábbi e-mail címre várjuk, a levél tárgyaként „projektmenedzser” megjelölésével.

Egyéb adatok: Projektmenedzser

Az álláshirdető cég: Magyar Ökumenikus Segélyszervezet
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció