Mutassa meg ismerőseinek:

Konyhai kisegítő

Referenciaszám: A255547

A Konyhai kisegítő álláshirdetés részletei:

Konyhai kisegítő munkatársat keresünk

Budapest XXII. kerületi szociális intézmény keres konyhai kisegítő munkatársat határozott időre, napi nyolc órára, folyamatos munkarendbe, közalkalmazotti jogviszonyba. Előnyt jelent hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat.
Megbízható, aktívan dolgozni akaró személyek jelentkezését várjuk!
Ellátandó feladatok:
Szakács munkájának segítése, étel előkészítése, darabolás, mosogatás, konyha tisztán tartása.
Bérezés: közalkalmazotti bértábla alapján
Plusz juttatások: kedvezményes étkezés, vidékről bejáró dolgozóknak utazási költségtérítés és egyéni elbírálás alapján szállás biztosítása
Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen: remenysugar(kukac)rhi.hu
A kinevezés feltétele az erkölcsi bizonyítvány és orvosi alkalmassági vizsgálat megléte, melyek nélkül a közalkalmazotti jogviszony nem létesíthető.
Bővebb tájékoztatást Sebán Zoltán HR munkatárs ad hétköznap 8 és 16 óra között az alábbi telefonszámon:
06-30/627-8178

Egyéb adatok: Konyhai kisegítő

Az álláshirdető cég: Reménysugár Habilitációs Intézet
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Vendéglátás / Idegenforgalom