Mutassa meg ismerőseinek:

Ápoló

Referenciaszám: A255545

Az Ápoló álláshirdetés részletei:

Ápoló munkatársat keresünk

Budapest XXII. kerületi szociális intézmény keres ápolói munkakörbe munkatársat. Előnyt jelent szociális területen szerzett tapasztalat.
Ellátandó feladatok:
• egészségügyi szakfeladatok ellátása
• gyógyszerezés
• sebellátás
• vérvétel
• egészségügyi feladatokkal kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Szükséges végzettség:
Gyakorló ápoló, vagy Ápoló emelt szintű szakképesítés megléte, a korábbi rendszerű szakképesítések is elfogadhatóak.
Előnyt jelent a dietetikai jártasság
Szükséges kompetenciák:
• másokkal való együttműködés képessége
• problémamegoldó képesség
• szociális érzékenység
• rugalmasság
Bérezés: közalkalmazotti bértábla alapján
Plusz juttatások: kedvezményes étkezés, vidékről bejáró dolgozóknak utazási költségtérítés és egyéni elbírálás alapján szállás biztosítása
Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen:
remenysugar(kukac)rhi.hu
Csatolandó dokumentumok:
• szakmai önéletrajz
• Érvényes, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (a felvételt követően elegendő a megkérése)
Bővebb tájékoztatást Sebán Zoltán HR munkatárs nyújt hétköznap 8 és 16 óra között az alábbi telefonszámon:
06-30/627-8178

Egyéb adatok: Ápoló

Az álláshirdető cég: Reménysugár Habilitációs Intézet
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar