Mutassa meg ismerőseinek:

Adminisztrátor

Referenciaszám: A255284

Az Adminisztrátor álláshirdetés részletei:

Telekommunikációs eszközök szervizelésével foglalkozó újpesti székhelyű cég munkatársat keres Adminisztrátor munkakörbe.

Feladatok:
- Adatrögzítés
- Statisztikák, riportok készítése
- Közvetlen felettes munkájának támogatása
- Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Számítógépes ismeretek
- Pontos, precíz munkavégzés
- Megbízhatóság

Amint kínálunk:
- Stabil munkahely
- Hosszú távú munkalehetőség
- 8 órás munkavégzés
- Fiatalos légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát!

Egyéb adatok: Adminisztrátor

Az álláshirdető cég: Cordon Electronics Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció