Mutassa meg ismerőseinek:

Létesítmény manager

Referenciaszám: A255233

A Létesítmény manager álláshirdetés részletei:

Újbudán található irodaház ingatlan üzemeltetési feladatainak ellátására azonnali kezdéssel létesítmény manager munkatársat keresünk.

Szakmai Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség,

Feladatok:
• Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal.
• Alvállalkozók pályáztatása;
• A beruházási tevékenységgel kapcsolatos dokumentációk előkészítése, felügyelete, táblázatok összeállítása, a beruházás utáni ellenőrzések koordinálása, dokumentálása;
• Gépészeti, elektromos rendszerek karbantartásának szervezése, ellenőrzése;
• Megelőző karbantartások ellenőrzése, elvégeztetése;
• Részvétel az üzemeltetési stratégia és a folyamatos fejlesztési tervek kialakításában
• Felmerülő problémák kezelése;

Egyéb elvárások:

• Stressztűrő képesség,
• Rendezett megjelenés,
• Higgadt, jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
• Kiváló kommunikációs készség,
• Megbízható, pontos önálló munkavégzés,
• Műszaki beállítottság
• Magas fokú személyes hatékonyság,
• Erős felhasználói szintű Microsoft Office ismeret

Előny:

• TERC vagy más költségvetés készítő program ismerete
• angol nyelvtudás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével e-mail címen lehet.

Egyéb adatok: Létesítmény manager

Az álláshirdető cég: ACR Building Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Egyéb