Mutassa meg ismerőseinek:

Ingatlanreferens

Referenciaszám: A255146

Az Ingatlanreferens álláshirdetés részletei:

Budapesti ingatlanirodáinkba, eladó és kiadó ingatlanokkal foglalkozó értékesítő munkatársakat keresünk.
Jelentkez 2016. oktober 30- ig Magyarország legsikeresebb Ingatlanhálózatának,legnagyobb Franchise Partneréhez egy állásinterjúra, amennyiben kiválasztunk, egy egyedi támogatási rendszerrel biztosítjuk, hogy nyugodtan tanulhasd meg a szakmát!

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

- Mert folyamatos képzésben részesülsz, professzionális ingatlan tanácsadó programban!
- Mert adott egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája!
- Mert részesülsz szakmai elismertségben!
- Mert biztosított a hosszú távú karrierlehetőség!
- Mert kemény, de annál érdekesebb és sokszínűbb munka!

A leendő munkatársunk feladatai:

-eladó és kiadó lakások felkutatása, portfólió építése
-potenciális ügyfeleink számára megtalálni a megfelelő ingatlant,
-ingatlanok mutatása, kapcsolat tartása a tulajdonosokkal és ügyfelekkel
mindezt az ország legnagyobb ingatlan hálózatának támogatásával a háttérben.

Az ideális pályázó rendelkezik az alábbiakkal:

- Ügyfélközpontú gondolkodásmód
- Önálló, megbízható, határozott fellépés
- Jó kommunikációs készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Pozitív beállítottság, lojalitás
- Probléma-megoldó képesség
- MS Windows felhasználó - alapok

Ha olyan munkát szeretnél, ahol keményen kell dolgozni, de saját magad oszthatod be az idődet, ha szeretnéd, hogy olyan munkatársak vegyenek körül, akik pontos szakmai tanácsokkal, magas szakértelemmel segítik a munkád, hozzáadva egy országos hálózat erejét, tapasztalatát, szakmai, jogi és üzleti hátterét, akkor ez a munka Neked való. A siker Rajtad múlik!

Előny:

- nyelvtudás
- ingatlan értékesítői területen szerzett tapasztalat

Ha ajánlatunk felkeltette az érdeklődésed jelentkez a megadott e-mail címre elküldött önéletrajzzal.

Egyéb adatok: Ingatlanreferens

Az álláshirdető cég: Kulcs-Pont Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés