Mutassa meg ismerőseinek:

Gazdaságfejlesztési HR szakértő

Referenciaszám: A255066

A Gazdaságfejlesztési HR szakértő álláshirdetés részletei:

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

(Projektiroda-vezető)

A leendő munkatárs feladatai:

• MMJV gazdaságfejlesztésének munkaerő-piaci oldalról történő támogatása.
• A projektet irányító Paktum Iroda működésének biztosítása, az iroda munkatársainak vezetése .
• A projekt előkészítési szakaszának lebonyolítása: Megvalósíthatósági tanulmány, Foglalkoztatási helyzetelemzés, Foglalkoztatási stratégia kidolgozása, együttműködési megállapodások megkötése, szándéknyilatkozatok elkészítése.
• Részvétel a Paktum Szervezet ügyrendjének és szabályzatainak kidolgozásában.
• Folyamatos kapcsolattartás a szakmai partnerekkel és az információ áramlás biztosítása
• Partnerség kiépítése a miskolci székhelyű/telephelyű vállalkozásokkal, klaszterekkel, szakmai szövetségekkel.
• Munkaerőigény feltérképezése és folyamatos input gyűjtése a vállalkozóktól.
• A vállalatoktól kapott adatok alapján az iroda által szervezett képzések koordinálása.
• Szoros együttműködés a képző intézményekkel.
• A projekt megismertetése a szélesebb nyilvánossággal (szakmai rendezvények, állásbörzék, pályaorientációs kiállítások, workshopok és egyéb rendezvények megszervezése és lebonyolítása, beleértve az elektronikus és nyomtatott sajtót).

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

• Felsőfokú végzettség
• Legalább 3 év vezetői tapasztalat
• Általános gazdasági ismeretek
• Projektvezetésben, pályázatkezelésben szerzett tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Képzési területen, képzések szervezésében szerzett tapasztalat
• MS Office magabiztos használata
• Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyaló készség
• Határozott fellépés
• Projekt szemlélet
• Rugalmasság, megbízhatóság
• B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

• Felsőfokú gazdasági (HR) végzettség
• Hasonló jellegű projektben való részvétel

Ajánlatunk:

• Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Felelősségteljes munkakör
• Kellemes munkahelyi környezet, légkör
• Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:
3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva vagy a 3501 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2016. október 31- ig.

Egyéb adatok: Gazdaságfejlesztési HR szakértő

Az álláshirdető cég: Miskolc Holding Zrt.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: HR / Bérszámfejtés / Munkaügy

Jelentkezés az állásra: Gazdaságfejlesztési HR szakértő