Mutassa meg ismerőseinek:

Autószerelő

Referenciaszám: A255039

Az Autószerelő álláshirdetés részletei:

Logisztikai vállalat budapesti telephelyére keres munkatársat
Autószerelő
munkakörbe.

Főbb feladatok:

• A közvetlen munkahelyi vezető részéről jelzett gépjármű hibák feltárása, javítása
• A gépjárműpark tervezett szerinti, ütemezett felülvizsgálata
• Alkatrész rendelés a közvetlen munkahelyi vezető hozzájárulásával
• Gépjárműmentés
• A gépjárművek időszakos műszaki vizsgára felkészítése, valamint műszaki vizsgáztatása
• Kapcsolattartás a szerződött szervizekkel
• Kapcsolattartás az alkatrész beszállítókkal
• Napi rendszerességgel történő egyeztetés a vezetőkkel a napi javításokat illetően

Elvárások:

• Szakirányú végzettség
• 5 év szakmában töltött gyakorlat
• „B” kategóriás jogosítvány
• Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

• Hosszú távú együttműködési lehetőség
• Nagyfokú önállóság

Munkavégzés helye:

• Budapest, XI. kerület

Munkaidő:

• Főállás

Fényképpel, fizetési igénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

Egyéb adatok: Autószerelő

Az álláshirdető cég: Budapesti Logisztikai vállalat
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka