Mutassa meg ismerőseinek:

Telefonos ügyfélkapcsolati menedzser

Referenciaszám: A254971

A Telefonos ügyfélkapcsolati menedzser álláshirdetés részletei:

Munkatársakat keresünk miskolci call centerünkbe a következő munkakörbe:

Új munkatársunk feladatai
• az egyik legnagyobb hazai vállalat ügyfeleinek menedzselése
• ügyfelek felkeresése rendelkezésre álló adatbázisból
• back office tevékenységek (adminisztráció)
• ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
• a kommunikáció kizárólag telefonon keresztül történik, nincs „házalás"
• alkalmazotti jogviszony

Várjuk a jelentkezésed, ha
• stabil munkára és megbízható munkáltatóra vágysz
• fontos számodra a folyamatos fejlődés, tanulás
• hosszú távra keresel munkát - mert mi hosszú távra tervezünk

Mit várunk Tőled?
Szakmai tudásodat szinten tartod és rendszeresen frissíted? Hajlandó vagy tanulni és képezni magad a saját területeden? Fontos neked a folyamatos tanulás, érdekel az előrelépési lehetőség?

Mi nem kötjük tapasztalathoz a munkavégzést! Légy motivált, megbízható, határozott, kitartó és nem utolsó sorban: ne riadj vissza a tanulástól.

Mit kínálunk?
• határozatlan idejű munkaszerződést és hosszú távú együttműködést
• folyamatos szakmai képzéseket, tréningeket
• kulturált irodai környezetet Miskolc belvárosában
• törődünk a kollégáinkkal: szakmájukban profi kollégák készítenek fel a munkavégzésre, később pedig folyamatosan segítik a munkád
• teljes munkaidős, napi 8 órás munkavégzést hétfőtől-péntekig, hétvégén pihenést

Egyéb adatok: Telefonos ügyfélkapcsolati menedzser

Az álláshirdető cég: United Call Centers Kft.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Telefonos ügyfélkapcsolati menedzser