Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Referenciaszám: A254964

A Raktáros álláshirdetés részletei:

Szikszón újonnan épült logisztikai központ, felvételt hirdet
Raktáros
munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye: Szikszó

Munkaidő: teljes, több műszakos munkarend

Feladatok:

- termékek fizikai mozgatása és betárolása
- az áru szakszerű elhelyezése a raktárban
- az áru összekészítése, rakodása
- a munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

- elektromos targoncavezetésben szerzett gyakorlat
- érvényes targoncás jogosítvány
- megbízhatóság, pontosság
- munkabírás
- szakmai tapasztalat: 2-5 év

Ami kínálunk:

- hosszú távú karrierlehetőség
- versenyképes fizetés
- modern, barátságos munkakörnyezet

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott email címen lehet, fizetési igény megjelölésével. Kérjük a tárgy rovatban a pozíció feltüntetését.

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: BHS Trans Kft.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka