Mutassa meg ismerőseinek:

Betanított munkás

Referenciaszám: A254945

A Betanított munkás álláshirdetés részletei:

Csepeli CNC-fémforgácsoló üzem 3 műszakos munkarendbe betanított munkást keres a következő elvárásokkal:

Feladatok
• 3 műszakos munkarendben CNC eszterga gépek kezelése, alkatrészek gyártása, megmunkálása a meghatározott gyártási technológiák betartásával.
• Alkalmazza a tevékenységhez tartozó precíziós mérőeszközöket és készülékeket, beállítja a szerszámokat, majd a munkadarab felfogása és beállítása után legyártja azt.
• A technológia által megkövetelt gyakorisággal és a munkafeladat végeztével ellenőrzi a munkadarab méretét.
• Pontos, precíz munkavégzés.
• A munkagép kezelési, karbantartási utasításait és időpontjait szigorúan betartja.
• Vonatkozó munka és tűzvédelmi szabályok betartása.

Elvárások
• Szakirányú képesítés
• Fanuc vezérlő ismerete
• Rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
• Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Versenyképes jövedelem megállapodás szerint.

Jelentkezés: fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével.

Egyéb adatok: Betanított munkás

Az álláshirdető cég: Hamptons Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka