Mutassa meg ismerőseinek:

Műhelyfőnök

Referenciaszám: A254913

A Műhelyfőnök álláshirdetés részletei:

Teljesmunkaidős Műhelyfőnököt keresünk az újraindított gépgyárunkba.
Főbb feladatok:
•gépgyártó üzem erőforrás kezelése (gépek, eszközök, szakemberek, szaktudás), szervezése,
•ajánlatok készítésének támogatása az erőforrások oldaláról, termelési ütemterv készítése, folyamatos felülvizsgálata, karbantartása
•szükséges karbantartások, felújítások és beszerzések megszervezése
•emberi erőforrás-gazdálkodás a termelési területen
•üzem dolgozóinak irányítása, a gyártás folyamatos ellenőrzése, technológia nyomon követése,
•az irányítása alatt álló területen a minőségbiztosítással kapcsolatos teendők ellátása
•kapcsolattartás külső szakmai támogatókkal, szakértőkkel, biztonság-technikusokkal.

A pozíció betöltéséhez, amit kérünk:
•felsőfokú végzettség (üzemmérnök, gépész vagy vegyész végzettség, gazdálkodás menedzser),
•legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat,
•legalább 3 év vezetői, irányítási tapasztalat
Előnyt jelent:
•német-/angolnyelv ismerete,
•irodai számítástechnikai felhasználói ismeretek.

Amit kínálunk:
•sok munka,
•hosszú távú munkalehetőség,
•versenyképes fizetés, igény esetén lakhatási támogatás
•szakmai fejlődés lehetősége,

Fényképes önéletrajzzal a megadott levelezési címen lehet.

Egyéb adatok: Műhelyfőnök

Az álláshirdető cég: SVG-Hungary Gépgyár Zrt
A munkavégzés helye: Nógrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés