Mutassa meg ismerőseinek:

IDŐSGONDOZÓ

Referenciaszám: A254817

Az IDŐSGONDOZÓ álláshirdetés részletei:

IDŐSGONDOZÓ Havi £1600 fizetés

10£ p/h

Azonnali kezdéssel
Teljeskörű betanítás, Betanítás, tréning biztosítva
Blu Global – Európa egyik vezető munkaközvetítő ügynöksége keres:
IDŐSGONDOZÓ
Élni es dolgozni az Egyesült Királyságban

Munkakör leírása:
ápoló a nap folyamán látogatja az idősebb, segítségre szoruló pácienseket otthonukban, hogy segítsen nekik a mindennapi rutinfeladatok elvégzésében például mosás, takarítás, bevásárlás, vasalás, könyebb ételek elkészítése, segítség a tisztálkodásban, öltözködésben stb
Garantált heti 40 munkaóra

Követelmények:
gondoskodó természet
kommunikációs szintű angol nyelvtudás
vezetési engedély de nem szükséges
szakmai tapasztalat előny, de nem szükséges

Egyéb adatok: IDŐSGONDOZÓ

Az álláshirdető cég: Blu Global UK Limited
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Egészségügy / Gyógyszeripar