Mutassa meg ismerőseinek:

Tanácsadó

Referenciaszám: A254709

A Tanácsadó álláshirdetés részletei:

Szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni ahol
A fizetésed a munkád tükre
Ahol folyamatosan képeznek és fejlesztenek
Ahol rövid idő alatt vezető lehetsz
Amelyet akár másodállásban is végezhetsz , munkád, iskolai tanulmányaid , vagy kis gyerekeid mellet?
Az Aegon Magyarország Zrt , az ország egyik vezető kompozit biztosítója keres új munkatársakat az alábbi feladatkörbe!

Tanácsadó:

Feladatok: - Új ügyfelek felkutatása.
- Igényfelmérés alapján személyre szabott pénzügyi tanácsadás
- Tárgyalások előkészítése, adminisztrációs feladtatok elvégzése
- Eddig meglévő termékeink mellett államilag támogatott nyugdíjbiztosítás és lakástakarék pénztár értékesítése.

Elvárások: -Diploma vagy érettségi bizonyítvány
- Notebook vagy laptop
- Vállalkozói gondolkodásmód
- Pozitív, kreatív hozzáállás
- Oktatásokon és értekezleteken való részvétel

Amit nyújtunk:
- Kiemelkedő jutalék + Bónuszok
- Kezdőtámogatás, 780.000Ft értékben
- Ingyenes képzések 500.000 Ft értékben
- Mindenki által ismert cég neve, megbízhatósága és háttere.
- Lehetőség előre egyeztetett időpontokra
- Karrier
- Kötetlen munkaidő
- Előrelépési lehetőség! Építsd fel saját értékesítői csapatod és legyél menedzser!

Amennyiben szeretnél egy fiatalos lendületes csapathoz tartozni kérlek küld el az önéletrajzodat a lenti e-mail címre. További kérdésekkel is ide tudsz fordulni!

Egyéb adatok: Tanácsadó

Az álláshirdető cég: Hr
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés