Mutassa meg ismerőseinek:

Gyógyszer-csomagoló

Referenciaszám: A254689

A Gyógyszer-csomagoló álláshirdetés részletei:

A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.
partnere részére
Gyógyszer- csomagoló
munkatársakat keres
Feladatok:
• Termékek csomagolása, címkézése, dobozolása
• A munkaterület tisztán és rendben tartása

Elvárások:
• Meghatározott rendszerben történő pontos munkavégzés,
• Teljesítményorientált hozzáállás,
• Monotónia tűrés,
• Megbízhatóság és rugalmasság,
• Higiéniai követelmények betartása

Munkakörülmények:
• Teljes- és részmunkaidős munkavállalás
• Elsősorban álló munka, 5-7 kg súlyú dobozok mozgatása
• Munkába szállítás Gyál központjából, illetve Érdről céges busszal, vagy munkába járás költségtérítése Mt. szerint

Amit kínálunk:
• Hosszútávon rendszeres-, vagy időszakos munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel
• Legális, bejelentett munka
• Pontos, korrekt bérezés

Előnyt jelent:
• a feladatokhoz kapcsolódó munkatapasztalat
• targoncavezetői engedély és gyakorlat
Munkavégzés helyszíne:
• Gyál
MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ MUNKAVÁLLALÓK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK !

Érdeklődjön, jelentkezzen a 06-20/366-3993-as telefonszámon, munkaidőben 8 -16 óra között. Jelentkezését leadhatja a „gyógyszercsomagoló” munkakör megnevezésével e-mail címre is.

Egyéb adatok: Gyógyszer-csomagoló

Az álláshirdető cég: Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka