Mutassa meg ismerőseinek:

CNC Forgácsoló

Referenciaszám: A254608

A CNC Forgácsoló álláshirdetés részletei:

A Morgan Advanced Materials Ltd egy több mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein (járműipar, energia előállítás, fémelőállítás, stb.) használt technológiai anyagok (műszén, grafit, kerámiák) és azokból készült termékek (szénkefék, áramszedők, áramátviteli rendszerek, stb.) gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk kollégát X. kerületi munkahelyre

munkakörbe

A munkakör betöltésének feltételei:
• CNC kezelői és programozói tapasztalat, képesítés,
• hagyományos forgácsoló gépek ismerete
• kiemelkedő minőségszemlélet, következetes, alapos és figyelmes munkavégzés,
• termelésben szerzett tapasztalat,

A felvételnél előnyt jelent:
• rajzolvasási képesség
• önálló munkavégzés
• Fanuc és Heidenhain vezérlők ismerete

Hosszú távú, megbízható vállalati hátteret, biztonságos munkafeltételeket, versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

Pályázatokat e-mailen a végzettséget igazoló bizonyítványokkal, valamint a fizetési igény megadásával együttesen várjuk.

Egyéb adatok: CNC Forgácsoló

Az álláshirdető cég: Morgan Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka