Mutassa meg ismerőseinek:

Adománygyűjtő munkatárs

Referenciaszám: A254547

Az Adománygyűjtő munkatárs álláshirdetés részletei:

Az UNICEF Magyar Bizottsága főállású és diák adománygyűjtési munkatársat keres.

Te vagy az emberünk, ha jól és bátran kommunikálsz, szeretsz csapatban dolgozni, talpraesett vagy és fontos számodra a gyermekek jóléte. Munkáddal segíthetsz az UNICEF számára rendszeres adományozókat toborozni, akiknek köszönhetően világszerte biztosíthatjuk a nehéz sorsú gyerekek ellátását és fejlődését.

Főbb feladatok
- Az adománygyűjtők köztereken és bevásárlóközpontokban szólítják meg a járókelőket, tájékoztatják programjainkról, és ha érdeklődés tapasztalnak, felkérik rendszeres adományozói programunkban való részvételre
- Kitölti az adományozáshoz szükséges dokumentumokat
- Tájékoztatja az adományozókat

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Jó kommunikációs készség
- Önálló munkavégzés
- Alapszintű számítógépes ismeretek
- Precíz, pontos munkavégzés
- Tapasztalat az értékesítésben vagy adománygyűjtésben előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Fix bér és jutalékrendszer
- Folyamatos továbbképzés
Munkaidő:
Teljes és részmunkaidő

Helyszínek:
Jelenleg csak Budapesten.

Ha szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy jó ügyért tenni, akkor jelentkezz e-mailben

Egyéb adatok: Adománygyűjtő munkatárs

Az álláshirdető cég: UNICEF Magyar Bizottság Alapítvány
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Alkalmi, időszakos munkák

Jelentkezés az állásra: Adománygyűjtő munkatárs