Mutassa meg ismerőseinek:

Kapcsolattartó

Referenciaszám: A254462

A Kapcsolattartó álláshirdetés részletei:

Országos hálózat kialakításán dolgozó vállalatunk

munkatársat alkalmaz kecskeméti központjában.

Főbb feladatai:
- Bizalmi kapcsolatokat alakít ki új ügyfelekkel
- Előkészítő tárgyalásokat szervez meg az értékesítőnek
- Hatékonyan részt vesz az igények felmérésében, rögzítésében
- Később folyamatosan tartja a kapcsolatot ügyfeleinkkel
- Heti szinten jelentést tesz a vezetőségnek

Alapvető elvárásaink:
- Minimum középfokú végzettség
- Kitűnő kapcsolatteremtő képesség
- Munkakörhöz illő külső és öltözködés
- Kiemelkedő segítő-, szervezőkészség
- Nagyfokú önállóság, terhelhetőség

Amit biztosítunk:
- Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Igényes környezetben történő munkavégzés
- Fiatalos, lendületes csapat támogatása
- Gyors, kiszámítható karrierprogram

Lehetséges előnyök:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Legalább 1 év kereskedelemben eltöltött idő

Pozíció területe:
Webes megjelenés, webáruház üzemeltetés

Kérjük, érdeklődés esetén a személyét ismertető dokumentációját (fényképes önéletrajz, motivációs levél) elektronikus úton küldje el!

Egyéb adatok: Kapcsolattartó

Az álláshirdető cég: kapcsolattarto
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR