Mutassa meg ismerőseinek:

Németországi kőműves munkalehetőség

Referenciaszám: A254381

A Németországi kőműves munkalehetőség álláshirdetés részletei:

A kölni székhelyű Work Factory GmbH egy személyzeti szolgáltató, amely egész Németországban jelen van. Egy cégcsoport részeként immáron 15 év tapasztalattal, 39 székhellyel és több mint 1000 munkatársunkkal dolgozunk Önnek egy tervezhető, biztos jövő megvalósításáért.

Akár azonnali kezdéssel keresünk ügyfeleink részére az alábbi munkakör betöltésére munkatársakat:

Kőműves

Elvárások:
- jól képzett, komoly és megbízható munkaerő
- pontos, precíz munkavégzés
- fizikai terhelhetőség
- önálló munkavégzés
- gyakorlat, tapasztalat
- kommunkációs szintű német nyelvtudás

Feladatok:
- egyszerűbb földmunkák elvégzése
- a munka megkezdéséhez szükséges mérési feladatok ellátása
- helyszíni betonozási munka végzése
- vasalás készítése
- vízszigetelő munka végzése
- hő- és hangszigetelő munka végzése
- falazás végzése
- előregyártott elemek elhelyezése
- monolit beton és vasbeton szerkezetek készítése
- állványzat készítése és bontása
- hagyományos zsaluzat készítése és bontása
- vakolat készítése
- nyílászáró beépítése
- aljzatbeton készítése
- falakban utólagos nyílás kiváltásának készítése
- bontási, átalakítási, helyreállítási és felújítási munkák végzése
- kőműves munkákhoz szükséges kisgépek kezelése

Amit ügyfelünk kínál:
- német alkalmazotti jogviszony
- akár 13,50 Euro órabér
- fizetett szabadság

Munkavégzés helye: Augsburg / Vöhringen / Nordhausen/ Kirchheim / Magdeburg (Németország)

Egyéb adatok: Németországi kőműves munkalehetőség

Az álláshirdető cég: Work Factory GmbH
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Németországi kőműves munkalehetőség