Mutassa meg ismerőseinek:

Gyártósori operátor (Székesfehérvár)

Referenciaszám: A254327

A Gyártósori operátor (Székesfehérvár) álláshirdetés részletei:

Dolgozóink mondták rólunk: „a fizetésem mindig pontosan megkapom”, „sok programra kedvezményes belépőt tudok venni (pl. koncertek, sportesemények), „az egész családom itt dolgozik”, „biztonságos munkahelyen dolgozom”

Szeretnél hasonlóan érezni munkahelyeddel kapcsolatban? És mindezt megosztani barátaiddal is? Ha igen, nálunk a helyed és hozd magaddal ismerőseidet is anyagi ösztönzés fejében!

A székesfehérvári Hanon Systems Hungary Kft. 25 éve a régió egyik legnagyobb autóipai beszállítója keres:

Gyártósori operátorokat
(Székesfehérvár)

Amit kínálunk:
Új belépőknek extra juttatási rendszer határozott ideig
Más cégeknél szerzett munkatapasztalatot figyelembe vevő kezdő fizetés már a belépéstől
Akár egy új szakmát is megtanulhatsz
Ingyenes egészségügyi ellátások és szűrővizsgálatok helyben
Családias és rendezett munkakörnyezet
Céges buszjárat

Amit mi elvárunk
Legalább általános iskolai végzettség
Több műszakos munkarend vállalása

Bogó Renáta részére küldött emailben.
cím: 8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

Egyéb adatok: Gyártósori operátor (Székesfehérvár)

Az álláshirdető cég: Hanon Systems Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Gyártósori operátor (Székesfehérvár)