Mutassa meg ismerőseinek:

Németországi CNC programozó munkalehetőség

Referenciaszám: A254303

A Németországi CNC programozó munkalehetőség álláshirdetés részletei:

Németországi munkavégzésre várjuk, akár azonnali kezdéssel az alábbi munkakör betöltésére a jelentkezéseket:

CNC programozó (Okuma, Heidenhain, Siemens Sinumeric 840C/840D, Fanuc vezérlés)

Elvárások:
- szakirányú CNC végzettség
- jól képzett, komoly és megbízható munkaerő
- pontos, precíz munkavégzés
- fizikai terhelhetőség
- önálló munkavégzés
- gyakorlat, tapasztalat
- rendszeres minőségellenőrzés a gyártott darabokon, szükség esetén a beavatkozások elvégzése (szerszám csere, program korrekció, stb.)
- kiváló német nyelvtudás egyes esetekben nem elvárás

Amit kínálunk:
- német alkalmazotti jogviszony
- akár 12 Euro órabér (kvalifikációtól függően)
- akár 1000 Euro távolléti juttatás az órabéren felül
- akár 600 Euro nyári- és karácsonyi plusz juttatás
- fizetett túlóra és ledolgozott ünnepnap valamint éjszakai pótlék
- akár 30 nap éves fizetett szabadság
- utazási költség hozzájárulás
- szállásbiztosítás
- külföldi kiküldetésre való lehetőség

Egyéb adatok: Németországi CNC programozó munkalehetőség

Az álláshirdető cég: Allgemeine Indsutriemontagen GmbH
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Németországi CNC programozó munkalehetőség