Mutassa meg ismerőseinek:

ÜGYINTÉZŐ

ÜGYINTÉZŐ

Referenciaszám: A254091

Az ÜGYINTÉZŐ álláshirdetés részletei:

Debreceni autószalonba keresünk hosszú távra, megbízható, leinformálható munkavállalót a következő munkakörbe:
ÜGYINTÉZŐ
Feladatok:
* Europcar ügyintézési folyamat teljes körű lebonyolítása
* Ajánlatok készítése
* A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete
* Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása
* Maximális vevő-elégedettség és ügyfél élmény biztosítása magas színvonalú, szakszerű munkavégzés révén

Elvárások:
* Minimum érettségi bizonyítvány
* Az angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
* Rugalmasság, teljesítmény igény, lendületesség, önállóság, megbízhatóság
* B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előnyt jelent:
* Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
* Felsőfokú végzettség
* Hitel-, biztosításközvetítői képzettség
* Egyéb idegen nyelv ismerete

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk!

Egyéb adatok: ÜGYINTÉZŐ

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció