Mutassa meg ismerőseinek:

Árukiadó

Referenciaszám: A253883

Az Árukiadó álláshirdetés részletei:

A Betonacél Szerelő Kft. debreceni telephelyére keres árukiadó pozícióba munkatársat.
Munkavégzés ideje: hétköznap 7 órától 16 óráig, minden második szombaton 7 órától 12 óráig.
Elvárások: megbízhatóság, pontosság, jó alkalmazkodóképesség.
Feladatok: termékeink kiadása vevők részére, szükség esetén vágása.

Elsősorban 25 év alatti pályakezdő, maximum középfokú végzettséggel rendelkezők jelentkezését várjuk.
Villás targonca vagy darukezelői bizonyítvány előnyt jelent.
Bérezés megegyezés szerint.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal vagy személyesen a Debrecen, Balmazújvárosi út 2. sz. alatt lehet.

Egyéb adatok: Árukiadó

A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye
Álláskategória: Kereskedelem