Mutassa meg ismerőseinek:

Németországi targoncás-gépkezelő munka

Referenciaszám: A253853

A Németországi targoncás-gépkezelő munka álláshirdetés részletei:

Ulmi német partnerünk keres bejelentett munkára azonnali kezdéssel targoncásokat/gépkezelőket.

Munkavégzés helye: Fémhulladék-hasznosító telepen, Essingen-ben (Baden-Württemberg)

Feladatok:
• Fémhulladék szortírozása, rakodása és szállítása targoncával vagy daruval
• Brikettáló és daraboló gép kezelése
• Szükség esetén egyéb feladatok végzése a telepen

Elvárások:
• Munkahelyi kommunikációhoz elegendő alap német nyelvtudás (telefonon tesztelik)
• Targoncavezetői és darukezelői jogosítvány
• 2 műszakos munkarend vállalása
• B kategóriás jogosítvány és saját autó a kiutazáshoz és munkába járáshoz

Kínálat:
• Bejelentett német alkalmazotti szerződés, beteg- és nyugdíjbiztosítás
• Teljes munkaidős foglalkoztatás
• Hosszútávú, folyamatos munka (nincs téli leállás)
• Német bértarifa szerinti fizetés, plusz pótlékok
• Utazási támogatás
• A túlórákat kifizetik vagy le lehet csúsztatni
• Kedvezményes szálláslehetőség, a foglalást a német cég intézi

További tudnivalók:
• Minden korrekt megkeresésre válaszolunk
• Szolgáltatásaink a munkavállalók részére teljesen ingyenesek!

Amennyiben érdekli a lehetőség és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát emailben a megdott címre.

Kérdés esetén hívjon minket: +36-70-2048553!

Egyéb adatok: Németországi targoncás-gépkezelő munka

Az álláshirdető cég: Monoszló Kft - BalatonBau
A munkavégzés helye: külföld
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Németországi targoncás-gépkezelő munka