Mutassa meg ismerőseinek:

irodavezető és személyi asszisztens

Referenciaszám: A253839

Az irodavezető és személyi asszisztens álláshirdetés részletei:

Gépjármű kereskedelemmel foglalkozó partnercégünk biatorbágyi irodájába keresünk irodavezető és személyi asszisztens pozícióba kollégát.
Feladatok:
• az ügyvezető munkájának teljes körű támogatása (megbeszélések, tárgyalások szervezése, utazások, programok megszervezése, nyilvántartása
• telefonok, levelek megválaszolása, vendégek fogadása
• nyilvántartások, szerződések kezelése
• prezentációs anyagok, jelentések összeállítása
• munkaügyi feladatok ellátása (beléptetés folyamatának koordinálása, munkaidő- és szabadság nyilvántartás vezetése)
• a cég működésével kapcsolatos beszerzések lebonyolítása
• Az iroda zökkenőmentes működésének biztosítása

Elvárások:
• magabiztos angol nyelvtudásírásban és szóban is egyaránt
• középfokú végzettség,
• kiváló koordináló-, szervező-, irányítókészség
• jó kommunikációs képesség, együttműködési készség
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Outlook, Power Point),
• önállóság, megbízhatóság, lojalitás,
• képesség a prioritások meghatározására

Előny
• szerb-horvát nyelvtudás
• legalább 1 éves hasonló területen, felsővezető mellett szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
• versenyképes fizetés
• béren kívüli juttatás
• előrelépési lehetőség
• modern irodai környezet
• hétköznapi munkavégzés

Jelentkezni a megadott e-mail címen lehet.

Egyéb adatok: irodavezető és személyi asszisztens

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: irodavezető és személyi asszisztens