Mutassa meg ismerőseinek:

Áruházi kisegítő

Referenciaszám: A253810

Az Áruházi kisegítő álláshirdetés részletei:

A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT. nemzetközi kereskedelmi partnerei részére munkatársakat keres Budapest környéki helyszínekre – jelenleg Budapest – Soroksárra, Szigetszentmiklósra, Budaörsre, Törökbálintra és Maglódra - az alábbi munkakörbe.

Áruházi kisegítő,
Árufeltöltő, Csomagoló, Leltározó

Feladatok:
• Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű áru legyen elérhető. (árufeltöltés, címkézés, megrendelés)
• Rendezett és tiszta munkakörnyezetet fenntartása
• A raktárak rendben tartása
• Információszolgáltatás a vásárló számára
• Részvétel a leltárak előkészítésében és lebonyolításában

Munkavégzés körülményei:
• Egy vagy több műszakos munkarend, alkalmanként éjszakai munkavégzés

Elvárások:
• Megbízhatóság, rugalmasság
• Pontos, precíz munkavégzés
• Teljesítményorientált munkaattitűd
• Megfelelő fizikai teherbíró képesség
• Kedves, vevőközpontú hozzáállás
• Jó számolási készség

Amit kínálunk:
• Hosszú távú -, valamint rendszeres időszakos munkalehetőség
megbeszélés utáni azonnali kezdéssel
• Legális, bejelentett munka
• Pontos, korrekt bérezés
• Munkába járás költségtérítése Mt. szerint

Jelentkezéshez kérjük, hozza magával (amennyiben van)
• Érvényes tüdőszűrő lelet, Egészségügyi kiskönyv

Előnyt jelent:
• Fenti területekhez kötődő gyakorlati tapasztalat

Érdeklődjön, jelentkezzen a 0620/366-3993-as telefonszámon, munkaidőben 8 -16 óra között!
Jelentkezését leadhatja önéletrajzzal a megpályázott „áruházi kisegítő” megnevezéssel az megadott e-mail címre is.

Egyéb adatok: Áruházi kisegítő

Az álláshirdető cég: Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka