Mutassa meg ismerőseinek:

Targoncavezető-raktáros

Referenciaszám: A253788

A Targoncavezető-raktáros álláshirdetés részletei:

Dinamikusan bővülő Raab Karcher építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózatunk

Kollégát keres SIÓFOKI telephelyére

A leendő munkatársunk:
- az építőiparban-, ill. építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalattal,
- raktározási, áruátvételi rutinnal rendelkezik,
- érvényes targonca-vezető jogosítványa van,
- a munkáját szereti lendületesen, precízen elvégezni.

Amit nyújtani tudunk:
- vevő- és eredmény orientált cégkultúra
- rendezett munkakörülmények
- tettre kész kollégákból álló támogató csapat
- fejlődési- és továbbképzési lehetőségek
- versenyképes juttatások.

Munkavégzés helye: Siófok, Raab Karcher telep

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna társaságunk lendületes, segítőkész csapatához, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénnyel.

Egyéb adatok: Targoncavezető-raktáros

Az álláshirdető cég: Raab Karcher
A munkavégzés helye: Somogy megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika

Jelentkezés az állásra: Targoncavezető-raktáros