Toborzó munkatárs HR területen (Német+román/szlovák/szerb/horvát+magyar)

Referenciaszám: A253785

A Toborzó munkatárs HR területen (Német+román/szlovák/szerb/horvát+magyar) álláshirdetés részletei:

Toborzó munkatárs
HR területen
(Német+román/szlovák/szerb/horvát+magyar)
Németországi érdekeltségű, munkaerő-közvetítéssel foglalkozó szegedi székhelyű cég keres call center munkatársat.

Feladatok: • aktív részvétel a toborzási-kiválasztási folyamatokban (online hirdetések megírása és feladása, jelentkezők kiválasztása, esetenként szórólapozás)
• bejövő hívások kezelése, tájékoztatás telefonon
• kapcsolattartás a németországi vezetőséggel
•Team Leader munkájának támogatása

Elvárások: •német nyelv minimum A2/B1szinten és román/szlovák/szerb/horvát nyelv B 2 vagy anyanyelvi szintű ismerete szóban és írásban
•magyar anyanyelv
• minimum középfokú végzettség
• lelkiismeretes, pontos és precíz munkavégzés
• megbízhatóság
• Szeged vagy Szeged környéki lakhely

Amit kínálunk:• teljes állás, heti 40 óra egy három fős csapatban, német valamint magyar vezető irányítása mellett
• havi 180.000 Ft bruttó fizetés+ teljesítmény szerinti jutalék
• hosszú távú munkalehetőség Szegeden

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz megküldésével az alábbi e-mail címre: Bővebb információ a +36-70-425-67-17-os telefonszámon, Milos Lilla kapcsolattartó

Egyéb adatok: Toborzó munkatárs HR területen (Német+román/szlovák/szerb/horvát+magyar)

Az álláshirdető cég: UBT Personal Kft.
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Toborzó munkatárs HR területen (Német+román/szlovák/szerb/horvát+magyar)