Mutassa meg ismerőseinek:

SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ

Referenciaszám: A253773

A SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ álláshirdetés részletei:

A NYITRAI CSOPORT pécsi telephelyére SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ munkatársat keres teljes munkaidőben az alábbi feladatok betöltésére:

Feladatok:
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel
• Szoros együttműködés a raktár és a szerviz munkatársaival
• Munkalapok, anyagvételezési utalványok készítése
• Adminisztratív tevékenység ellátása
• Alkatrész értékesítés

Elvárások:
• Középfokú műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előny)
• A fenti munkakörben szerezett több éves, releváns tapasztalat,
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
• Gépjárművek iránti kiemelkedő érdeklődés,
• Precíz adminisztrációs hajlandóság,
• Tapasztalat műszaki jellegű problémák megoldásában,
• Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség

Amit kínál:
• Kiszámítható munkahely
• Versenyképes bérezés
• Kulturált, modern munkakörnyezet
• Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
• Alkalmazotti munkaviszony

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre, valamint a Nyitrai Csoport- Marketing Osztály 7601 Pécs, Pf: 383 postacímre várják "Szerviz munkafelvevő" jeligére a fizetési igény megjelölésével 2016-09-30-ig.

Egyéb adatok: SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ

Az álláshirdető cég: Nyitrai Csoport
A munkavégzés helye: Baranya megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció