Mutassa meg ismerőseinek:

AUTÓSZERELŐ

Referenciaszám: A253770

Az AUTÓSZERELŐ álláshirdetés részletei:

A NYITRAI CSOPORT szekszárdi telephelyére AUTÓSZERELŐ munkatársat keres teljes munkaidőben!

Feladatok:
- Gépjárművek javítása és időszakos szervizelése, felülvizsgálata
- Gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése, állapotfelmérést
- Jármű-diagnosztika

Elvárások:
- középfokú szakképesítés
- hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- precizitás, pontos munkavégzés

Amit kínál:
- 20 éve működő márkaszerviz,
- stabil munkáltatói háttér,
- versenyképes bérezés,
- fix munkaidő

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre, valamint a Nyitrai Csoport- Marketing Osztály 7601 Pécs, Pf: 383 postacímre várják "autószerelő" jeligére a fizetési igény megjelölésével 2016-10-15-ig.

Egyéb adatok: AUTÓSZERELŐ

Az álláshirdető cég: Nyitrai Csoport
A munkavégzés helye: Tolna megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka