Mutassa meg ismerőseinek:

Nyomdai Operátor (digitális)

Referenciaszám: A253710

A Nyomdai Operátor (digitális) álláshirdetés részletei:

Magyar tulajdonú kozmetikai vállalat
munkatársat keres.

Főbb feladatok:

• MIMAKI nyomtatógép kezelése, napi szintű használata
• Egyszerűbb grafikai anyagok (feliratok, molinók, táblák, matricák, címkék, oklevelek) nyomdai kivitelezése
• A nyomtatási folyamatok megtervezése, a gépi beállítások ellenőrzése
• A gépek folyamatos és megfelelő működésének, a szakszerű nyomtatáshoz szükséges feltételek biztosítása
• Gondoskodik a megfelelő minőségben, a megfelelő színterheléssel történő nyomtatásról
• Kézi vágótechnikák alkalmazása
• Nyersanyagok, segédanyagok megrendelése
• A kész anyagok minőségének ellenőrzése és jóváhagyása
• Kapcsolattartás a munkákat kiadó osztályokkal (termelés, marketing)
• Egyszerű adminisztrációs feladatok elvégzése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

• Legalább középfokú végzettség
• Hasonló területen (nyomda, nyomdai előkészítés) szerzett tapasztalat
• Nyomdai alapismeretek
• Nyomtató-szoftverkezelési gyakorlat
• Önálló munkavégzési képesség, megbízhatóság
• Gyors, hatékony munkavégzés
• Rugalmas személyiség, terhelhetőség, proaktivitás
• Monotóniatűrés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címen lehet.

Egyéb adatok: Nyomdai Operátor (digitális)

A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Nyomdai Operátor (digitális)