Mutassa meg ismerőseinek:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Referenciaszám: A253701

Az Ügyfélszolgálati munkatárs álláshirdetés részletei:

A hazai zeneipar legnagyobb állandó létszámú szereplője, az Artisjus Egyesület keres fiatal csapatába olyan pályakezdő fiatalokat, akik ügyfélszolgálati feladatokat látnak el.

Munkafeladatok:
- telefonos megkeresések megválaszolása,
- irodánkba személyesen beérkező ügyfelek tájékoztatása,
- e-mail útján beérkező érdeklődések, panaszok kezelése,
- adminisztráció

Elvárások:
- felsőfokú végzettség
- angol nyelvtudás (közép szintű)
- felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- körültekintő, precíz munkavégzés
- türelem, kitartás
- magabiztos fellépés

Előnyt jelent:
- könnyűzenei múlt illetve jelen (akár zenészként, akár háttérmunkásként)
- könnyűzenei vagy kommunikációs tanulmányok
- empátia és jó kommunikációs készség

Amit mindehhez kínálunk:
- kapcsolatokat építhet a zeneiparban
- a zenei üzlet teljes spektrumát érintő kérdésekkel foglalkozhat
- kreatív munkát végezhet, ahol számítanak az ötletei
- alkotókkal foglalkozhat
- lelkes és fiatalokból álló csapat
- remek munkakörnyezet
- megbízható, stabil háttér
- hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes fizetés juttatásokkal

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk 2016. szeptember 26-ig.

Egyéb adatok: Ügyfélszolgálati munkatárs

Az álláshirdető cég: Artisjus Egyesület
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Ügyfélszolgálati munkatárs